Первый независимый политический портал Украины

Category archive

Партнеры

Валерій Понепалюк та його похід в депутати Котовська

in Партнеры by
Понепалюк Котовск

Останні декілька років в місті Котовськ Одеської області відбувались події політичного змісту, які неодноразово стрясали місцеву громаду. Мова іде про останні місцеві вибори та наполегливі спроби місцевих авторитетів пробитися до влади.

Зокрема, нещодавно віце-мером міста Котовськ з гуманітарних питань стала Тетяна Понепалюк, яка є дружиною, всім відомого Котовського бізнесмена Валерія Понепалюка. У той же час Тетяна Понепалюк — рідна сестра Валентина Перлея не менше одіозного Котовського бізнесмена про якого в області ходить чимало сумнівних історій.

Цікаво, що сьогодні родина Понепалюків представляють Блок Порошенко. Адже, до цього було членство у «Нашій Україні», де Тетяна Понепалюк очолювала місцеве представництво цієї партії. Згодом пані Понепалюк перейшла до «Свободи».

За часів В. Януковича бізнес-родина Понепалюків плідно співпрацювала зі «смотрящім», на той час, по регіону від ПР – Л. Клімовим, а сьогодні депутатом ВР, який, до речі, зі статком у $ 122 млн входить до рейтингу 100 найбагатших українців за версією Forbes.

Ім’я Валерія Понепалюка давно пов’язують з колишнім міністром доходів та зборів України Олександром Клименко, який перебуває сьогодні в державному та міжнародному розшуку. Про це йдеться в позовній заяві до Генеральної прокуратури з вимогою перевірки причетності В. Понепалюка, який вже мав раніше судимість, до злочинної діяльності у рамках кримінального провадження відносно О. Клименка.

Намагаючись убезпечити себе від подібних ситуацій Валерій Понепалюк двічі намагався увійти у владу. У 2014 році В. Понепалюк невдало намагався увійти до Верховної Ради. Варто зауважити, що не дивлячись на те, що в той момент сайт ЦВК фіксував відсутність судимості у Понепалюка, є дані, що у 1980-ті цей пан побував у місцях не таких віддалених.

Валерий Понепалюк

Вдруге свої сили котовський бізнесмен спробував на виборах Котовського міського голови. Проте пана Понепалюка знов спіткала невдача і мерське крісло йому не дісталося.

В той же час, успішний фермер та підприємець, бізнес якого охоплює також промислову сферу, ресторан та автозаправні станції, за деякими даними займався відмиванням та легалізацією коштів через співробітництво своїх підприємств з бізнес-структурами збіглого екс-міністра О. Клименка.
На сьогодні є підстави вважати, що ці кошти спрямовуються на фінансування тероризму на Сході країни та безпосередньо на території Одеської області.
Крім того, рік тому місцевою пресою пройшла хвиля статей щодо створення під вибори до парламенту місцевої самооборони з кодовою назвою «Бірзула». Засновником організації виступив Валентин Перлей, рідна сестра якого, як зазначалося вище, є дружиною тодішнього кандидата в нардепи Валерія Понепалюка Обурення громади було викликано тим, що «команда» вирішила зіграти на патріотичних почуттях котовчан.

Понепалюк Котовск

«Бірзула» створювалася як організація, що буде збирати допомогу і передавати це бійцям в зоні АТО. Проте, доля зібраних коштів залишилася невідомою, ніякого звіту суспільство не отримало, натомість журналісти виявили факти зловживань. Зокрема, дуже дивним виглядала відмова «самооборони» співпрацювати з іншими подібними організаціями та прийняти до своїх лав охочих активістів. Також, представники ЗМІ наголошували, що членами самооборони стали виключно великі бізнесмени міста Котовськ серед яких чимало імен, щодо яких лунали звинувачення в зборі «тітушек» взимку 2014 року.

Повертаючись до сьогодення, варто зазначити, що в групі з п’яти сільськогосподарських підприємств на територіях Котовського та Красноокнянського районів Одеської області: СВК «Дружба народів» (Котовський район); СВК «Правда» (Красноокнянський район); СТОВ «Мрія» (Красноокнянський район); ТОВ «Красноокнянський лан» (Красноокнянський район); ПСП «Колос» (Красноокнянський район), якими керує Валерій Понепалюк до цього часу є активи О. Клименка та осіб близьких до нього.

В згадуваній заяві до генеральної прокуратури зазначається, що тисячі мешканців м. Котовськ та наближених до нього сіл залишилися без земельних паїв та прибутку, які мали би отримувати у разі законного здійснення В. Понепалюком своєї підприємницької діяльності.
Також, в заяві наголошується, що підтвердженням цьому факту є безпроблемне та безпроцентне отримання за підтримки Олександра Клименка грошового кредиту на суму 100 мільйонів гривень у ПАТ «УКРСОЦБАНК».

За словами авторів заяви, кредит отриманий В. Понепалюком своєчасно не повертається, в той час, як зазначені кошти через підставні підприємства легалізуються для подальшої передачі О. Клименку та витрачаються останнім на підрив державного суверенітету нашої країни.

На завершення, хотілося б зауважити, що події останніх двох років в Україні дали надію на те, що верховенство права стане реальністю в нашій країни. А, отже, вищеописане можливо стане черговим лакмусом для суспільного сприйняття прокуратури.

Чи буде розглянуто викладені факти і надано адекватний висновок, чи знову запрацюють старі механізми та кругова порука перекриє можливості досягнути справедливості?

Сьогодні, у нас усіх є великі сподівання на те, що нова реформована прокуратура зможе показати результати і змінити ситуацію в боротьбі за встановлення законності в Україні.

Валентина Смерека

Qiwi Игоря Мазепы и Webmoney — где лучше, удобнее, быстрее?

in Партнеры by
webmoney-qiwi

Webmoney, QIWI, Яндекс Деньги: где лучше, удобнее, быстрее?

Для русскоязычных пользователей наиболее предпочтительными являются системы для платежей:

 • Webmoney
 • QIWI Кошелек
 • Яндекс Деньги.

Критерии, которые являются решающими при выборе системы, это:

 • Регистрация
 • Основные функции
 • Механизм пополнения счета
 • Возможность использования для бизнеса в интернет.

Проведя сравнительный анализ этих трех систем, можно выбрать наиболее приемлемый для вас и ваших финансовых операций платежный сервис.

Регистрация пользователя

Webmoney QIWI Кошелек Яндекс Деньги
 1. Усложненная регистрация с указанием  и последующим подтверждением подробных контактных  данных: e-mail, мобильный телефон.
 2. Наличие в интернет мануалов по пользованию повышает наглядность регистрации.
 1. Зарегистрироваться может даже непрофессиональный пользователь компьютера.
 2. Для регистрации нужен только номер мобильного.
 3. Наличие компьютера с интернетом не обязательно.
 4. Работа с системой возможна через терминалы, которые присутствуют в крупных городах.
 1. При наличии личного аккаунта в Яндексе, повторная регистрация для Яндекс Деньги не требуется.
 2. Дополнительно понадобится только вписать ваши паспортные данные или зарегистрироваться в процессинговом центре.

Основные функции

Далеко не все виды электронной валюты могут применяться для различных видов платежей.

Webmoney QIWI Кошелек Яндекс Деньги
 1. Покупка товаров и оплата услуг.
 2. Дополнительные сервисы:
  • кредитная биржа
  • коммунальные платежи
  • погашение штрафов.
 3. Взаимодействие с банками с мгновенным выводом средств на банковские карты.
 1. Система была спроектирована как система быстрых и легких платежей при покупках в интернет.
 2. Большинство магазинов e-commerce работают с электронной валютой QIWI.
 3. Для зарубежных покупок можно создать виртуальную карту QIWI Visa – полный аналог стандартных пластиковых карт.
 1. Ограниченная функциональность вследствие политики Яндекса.
 2. Применение валюты Яндекс Деньги – только личные денежные переводы и покупки.
 3. Применение системы за пределами России не представляется целесообразным из-за использования в качестве валюты только российских рублей.

Как пополнить счет

Электронный «кошелек» можно использовать только при налички средств на нем. Для жителей крупных населенных пунктов возможность пополнения счета возможна в представительствах платежных систем или через терминалы. А в удаленных от центра местах или за рубежом пополнение счета таким способом невозможно. Еще стоит обратить внимание на размер комиссии при пополнении счета.

Webmoney QIWI Кошелек Яндекс Деньги
 1. Для пополнения можно использовать:
  • любой банк.
  • терминал iBOX с минимальной суммой комиссии
  • салон сотовой связи или места продажи пополнения счета или ваучеров пополнения Webmoney.

Если перечисляется крупный транш, то лучше воспользоваться услугами официального представительства Webmoney.

 1. Пополнение бесплатно через сеть собственных терминалов.
 2. Сторонние терминалы – обслуживание с большой комиссией. Не рекомендуется для перечисления крупных сумм.
 3. Средства можно переводить с платежных карт Visa, MasterCard.
 4. Переводом от пользователя к пользователю. Человек может перечислить вам деньги, и вы при этом можете не быть зарегистрированным в QIWI. Перевод выполняется по номеру телефона, владелец которого при регистрации в QIWI, мгновенно получает деньги к себе на счет.
Средства можно переводить:

 • с платежных карт Visa, MasterCard с фиксированной комиссией
 • карта предоплаты в отделении «Почта России»
 • по номеру счета в офисах партнеров Яндекса
 • другие способы доступны для ознакомления на сайте Яндекс Деньги.

Бизнес в интернет

Что же касается бизнес-деятельности в интернете, то из обсуждаемых систем не каждая приспособлена к организации бизнеса:

 1. Яндекс Деньги -  только для частного использования. Любая коммерческая деятельность запрещена, хотя крупные предприниматели могут работать с Яндексом по индивидуальному договору.
 2. Webmoney – не только для приема или отправки платежей. Можно организовать заработок на выдаче кредитов через кредитную биржу, дополнительный сервис системы. Но в этой системе есть запрет на инвестирование в «пирамиды» и сомнительные проекты.
 3. Простая в использовании и для пополнения система Qiwi Кошелек целесообразна для установки в любой русскоязычной точке в e-commerce.

Резюме. Плюсы и минусы

Webmoney QIWI Кошелек Яндекс Деньги
«+» — много функций, хорошая защита
«–» — сложная в обращении
«+» — идеально подходит для оплаты
«–»  -  не целесообразна для хранения денег
«+» — идеально для личных нужд
«–»  не приспособлена для коммерческой деятельности, не используется за пределами РФ.

Хотели также заметить, что владельцем QIWI является некто Мазепа Игорь Александрович.

Мазепа Игорь Александрович

Вот занимаетельная информация о нем:

Новость о передаче Президентом Украины украинской компании Concorde Capital управления предприятием «Укрспирт», опубликованная на сайте newsnyork.com под видом «интервью» с руководителем Concorde Capital Игорем Александровичем Мазепой, оказалась фейком, сгенерированным в РФ. Пресс-служба инвестиционной компании Concorde Capital прокомментировала ситуацию, назвав интервью полностью выдуманным, и объяснила распространение недостоверной информации стремлением дискредитировать компанию Concorde Capital и ее руководство – основателя и генерального директора Игоря Александровича Мазепу.

Почему же стало возможным появление такой «достоверной» информации из «заслуживающих доверия» источников? Даже в интернет можно оставить нестираемые следы, по которым можно вычислить недобросовестного генератора фейков.

Итак, изучим все о сайте newsnyork.com, источнике, на котором первым появилось это якобы интервью Игоря Мазепы. Этот сайт и его сателлиты размещают новости из жизни американского мегаполиса, Нью-Йорка, но при этом хостинг сайтов находится… в Москве, а новости плагиатятся из других источников. По той же схеме работают xerson.net, v-kieve.net и novosti.lugansk.ua.

Первое, что настораживает в достоверности источника newsnyork.com – это наличие счетчика Яндекс.Метрика в футере страницы. Надо ли комментировать, что новостной сайт Нью-Йорка, с адресом и номером телефона в США, не стал бы пользоваться продуктом российской интернет-аналитики?

Кому же так интересен Мазепа Игорь Александрович?

Итак, дальше изучая природу newsnyork.com, находим, что сайт зарегистрирован на некого Анатолия Васильевича Бучкевича (Anatolij Vasilevich Buchkevich), у которого есть e-mail — osyyana@yandex.ru. На эту же почту зарегистрированы выше упомянутые источники xerson.net и v-kieve.net. Оказывается американский сайт и e-mail свой зарегистрировал на российском почтовом сервисе. Становится очевидным, что все пути ведут в Москву – хостинг сайтов newsnyork.com, xerson.net и v-kieve.net зарегистрирован именно в столице РФ! И опять же все три сайта созданы в дизайне «как под копирку», и все пользуются российской Яндекс.Метрика, а еще и метрикой LiveInternet.

Также любопытная информация по Игорю Мазепе есть на портале novosti.net.ua

Демченко Людмила Дмитриевна биография

in Партнеры by
Демченко Людмила

Демченко Людмила Дмитриевна биография

Процедура досудового врегулювання податкових спорів в Україні, на думку як представників бізнес-кіл так і юристів потребує спрощення та вдосконалення. Актуальним є запровадження процедури медіації, з метою врегулювання податкового спору шляхом компромісу.
Медіація є формою позасудового вирішення суперечок за допомогою третьої нейтральної неупередженої сторони – медіатора посередника), що дає змогу суб’єктам права врегулювати конфлікт найбільш прийнятним для сторін способом. Адже за допомогою неформальних підходів, що базуються на взаємній зацікавленості сторін, ефективне розв’язання проблем, що виникли, можливе і без доведення справи до судового розгляду. Тим більше, чинне законодавство вже має основи для запровадження медіації. Зокрема, це інститут примирення в процесуальному законодавстві – ст. 175 Цивільного процесуального кодексу, ст. 78 Господарського процесуального кодексу, які регламентують укладання між сторонами судового процесу мирової угоди з метою врегулювання спору на основі взаємних поступок.

jlVpyZwxfTA

Демченко Людмила налоговая (дфс)

Начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Дмитрівна Демченко вважає процедуру досудового врегулювання необхідною і дуже важливою.

В Києві поступово здійснюються кроки до створення правового інституту досудового врегулювання. З 1 вересня вступив у «фазу впровадження» проект «Офіс аудиту» – проект структурної реформи фіскальної служби у місті Києві. Як зазначила начальник Головного управління ДФС у Києві, першочерговим завданням є зменшення кількості безперспективних донарахувань під час контрольно-перевірочної роботи.

Демченко Людмила

На сьогодні, як відомо, в процесі судового розгляду справ на значні суми, жодна зі сторін спору не може використовувати ці активи. А отже, доки  не узгоджені податкові зобовʼязання гроші не надходять до бюджету держави, а компанії не можуть ефективно здійснювати бізнес-планування і працювати.

Людмила Демченко

В сучасних умовах вкрай важливо захистити права бізнесу, як рушійної сили нашої економіки, наголосила Людмила Демченко.  За її словами, створення «Офісу аудиту» при ГУ ДФС у м. Києві, передбачає всі процедури, які забезпечать врегулювання спірних питань до стадії досудового розгляду спорів.

Go to Top