Первый независимый политический портал Украины

Monthly archive

Июль 2015

Володимир Осипов — Християнське відродження російського народу

in Новости/Политика by
володимир осипов

З 1990 року в Росії веде активну просвітницьку, громадську й політичну діяльність організація царистів – Союз «Християнське Відродження». Ідеєю створення громадської організації є відродження навчань православної монархізму і російського націоналізму. Члени цієї організації щорічно проводять Хресні ходи, збирають монархістські стояння, читання літератури, проводять з’їзди та конференції, а також випускають свої власні журнали, статті та книги. Організація діє на території Росії, але активно співпрацює з емігрантами в Європі, що підтримують ідею відродження монархії в Росії. У 2015 році Союзу виповнилося 25 років, і весь цей час його очолює беззмінний лідер, історик, політик-патріот, стійкий адепт русофільства та монархізму – Володимир Осипов.

Біографічна довідка

Володимир Осипов народився в 1938 році в учительській родині в місті Сланці Ленінградської області. У віці 6 років Володю хрестили в православному храмі Саратовської області, де родина Осипових перебувала в евакуації під час ВВВ.

Перейнятися ідеями царистів Володимира Миколайовича мотивувало його непросте життя, п’яту частину якого він провів у місцях позбавлення волі як політичний в’язень. 15 років таборів, 2 строки, що були відбуті повністю, причому двічі за однією і тією ж статтею – «антирадянська пропаганда», і в тому, і в тому випадку звинувачення було сфабриковано. І тільки в 1991 році відбулася повна реабілітація Володимира Осипова з двох судимостей. Саме під час першого ув’язнення відбулося доленосне знайомство з переконаними слов’янофілами і православними монархістами з ВСХСВН (Всеросійський соціал-християнський союз визволення народу), після цієї зустрічі політичні та життєві погляди Осипова повністю сформувалися.

Союз «Християнське Відродження» став реорганізацією першої російської Ініціативної групи «За духовний і біологічний порятунок народу» і Християнсько-Патріотичного Союзу. Основна мета діяльності Спілки – духовне набуття Росією Царя з династії Романових.

І в наші дні пану Осипову доводиться стикатися із законом: у 2010-2013 роках за написання книги «Корінь нації. Нотатки русофіла» піддався остракізму і нападкам русофобів з боку сучасної влади РФ, які звинувачували його в екстремізмі. Тільки широка протестна хвиля дозволила уникнути судового обговорення, і кримінальне переслідування було припинено.
Володимир Осипов – автор сотень книг, статей, декларацій, які друкувалися і продовжують видаватися у видаваних Союзом «Християнськ Відродження» журналах — «Віче», «Земля», «Земщина» і в емігрантських зарубіжних ЗМІ.

Джерело тут.

Go to Top